NINTENDO SWITCH SPORTS

Już w sprzedaży

Nintendo Switch Sports

Ruszaj się i graj z uśmiechem!

Zamachnij się, kopnij i wystrzel ku zwycięstwu w Nintendo Switch Sports, kolekcji sportów na Nintendo Switch*, która przeniesie cię w sam środek akcji! Rywalizuj w sześciu dyscyplinach sportowych, w tym siatkówce, piłce nożnej i bowlingu, z ruchami w świecie rzeczywistym, które kształtują twoje działania w grze.

WITAMY NA SPOCCO SQUARE!

To właśnie tutaj, na tym popularnym placu, zaczyna się zabawa! Można tu pograć w piłkę nożną, wybrać się na korty do badmintona i tenisa lub na mecz siatkówki. Niedaleko jest też do areny bowlingowej i hali, gdzie rywalizują najlepsi gracze Chambara!

Weź udział w intensywnych deblowych turniejach tenisowych, trzymając kontroler Joy-Con niczym rakietę tenisową. W odpowiednim momencie wykonaj ruch i pokonaj przeciwnika. Możesz dostosować swoje uderzenia przy pomocy zamachu, nadając topspin, slajs lub uderzając lobem.

Zamachnij się kontrolerem Joy-Con, aby potoczyć kulę, ruchem nadgarstka nadając jej rotację. Zmierz się z rodziną i przyjaciółmi w turnieju bowlingowym lub sprawdź swoje umiejętności w grze online** dla maksymalnie 16 graczy. Jeśli grasz w pojedynkę, będziesz musiał stawić czoła wielu trudnym wyzwaniom w postaci ruchomych przeszkód do ominięcia lub wąskich rowków.

Stocz bitwę w grze Chambara i zepchnij rywala z krawędzi platformy do znajdującej się pod nią wody! Wymachuj kontrolerem Joy-Con, aby atakować, lub blokuj uderzenia przeciwnika stwarzając okazję do kontry. Wybierz broń spośród trzech dostępnych rodzajów, z których każdy ma swój własny, unikalny styl gry. Na przykład Twin Swords można władać za pomocą dwóch kontrolerów Joy-Con jednocześnie!

Użyj kontrolera Joy-Con, aby serwować, uderzać, ustawiać i wybijać piłkę. Kluczem do zwycięstwa jest współpraca, więc pracuj razem z partnerem, aby stwarzać okazje i zdobywać punkty! Podnosząc ręce do góry w odpowiednim momencie, blokujesz nadlatujące strzały i zyskujesz okazję do kontry. Baw się z rodziną i przyjaciółmi osobiście* lub w trybie online**, albo zmierz się z graczami z całego świata. Oprócz dostosowywania awatara do własnych potrzeb za pomocą przedmiotów zebranych podczas rozgrywki sieciowej, w grze można bawić się na wiele sposobów – na przykład sprawdzając swoje umiejętności w Pro League i wygrywając w różnych dyscyplinach sportowych podniesić swoją rangę.

Trzymając Joy-Con jak rakietę, graj jeden na jednego, aby sprawdzić, kto rządzi na korcie. Wymachuj w lewo i w prawo, aby utrzymać lotkę w powietrzu. Zdobądź przewagę nad przeciwnikiem dzięki potężnym uderzeniom i sprytnym zagraniom. Wykonuj wymachy w lewo i w prawo, utrzymując lotkę w powietrzu. Mocne serwisy pomogą ci uzyskać przewagę!

Znajdź właściwe miejsce i strzel gola za pomocą kontrolera Joy-Con! Możesz spróbować swoich sił w meczach jeden na jednego lub czterech na czterech. Akcesorium Leg Strap (dołączone do fizycznej wersji gry Nintendo Switch Sports; można go też nabyć osobno) umożliwia grę w trybie Shoout-Out i stwarza okazje do imponujących strzał! Darmowa aktualizacja*** zostanie dodana do gry jeszcze tego lata. Umożliwia rozgrywanie zwykłych meczów z użyciem akcesorium Leg Strap.

Druga darmowa aktualizacja, która pozwoli cieszyć się grą Golf, zostanie wprowadzona jesienią tego roku.

ZOSTAŃ PROFESJONALISTĄ

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, spróbuj w w każdej dyscyplinie sportowej zdobyć certyfikat Pro. Wchodząc do sieci** i rywalizując z graczami z całego świata, będziesz miał szansę zwiększyć swoją rangę w Pro League. Po drodze czekają na ciebie również specjalne osiągnięcia, więc masz się czym pochwalić, gdy będziesz piął się po szczeblach kariery!

PRZYSZYKUJ SIĘ!

Zdobywaj różne fajne elementy wyposażenia dla swojej postaci do noszenia w trakcie gry! Zbieraj punkty, rywalizując w meczach, i wymieniaj je na nowy wygląd. Wybór jest odnawiany co tydzień, więc graj regularnie, by nie przeoczyć ciekawych nowości. Ponadto, jeżeli masz na to ochotę, możesz też grać jako postać Mii!

*Do gry w trybie multiplayer mogą być wymagane dodatkowe akcesoria, gry i lub konsole, sprzedawane oddzielnie.
**Wymagane jest połączenie z Internetem, jak również rejestracja, powiązanie konto Nintendo oraz akceptacja Umowy dotyczącej konta Nintendo i Polityki prywatności. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.
***Należy dokonać bezpłatnej aktualizacji oprogramowania. Do pobierania aktualizacji oprogramowania potrzebne jest szerokopasmowe połączenie internetowe. Wymagana jest rejestracja i powiązanie konta Nintendo oraz akceptacja Umowy dotyczącej konta Nintendo i Polityki prywatności.
****Użytkownicy muszą mieć ukończone 13 lat i posiadać konto Nintendo, aby móc korzystać z tej usługi.

Gdzie kupić?

Może ci się spodobać również:

25.06.2021

Mario Golf: Super Rush

18.10.2019

Ring Fit Adventure

08.11.2019

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

22.06.2018

Mario Tennis Aces

22.09.2017

Pokkén Tournament DX

25.03.2022

Kirby and the Forgotten Land


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU