Pokémon Mystery Dungeon: Team Rescue DX

Już w sprzedaży

A co jeśli pewnego dnia... obudzisz się w ciele Pokémona?

Zostań Pokémonem i stwórz swoją drużynę ratunkową razem z Pikachu, Eevee i Charmander. Uratować świat w stale zmieniających się, tajemniczych lochach!

Przygotuj się na odkrycie pięknego, nowego świata w Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na Nintendo Switch - nowej wersji oryginalnych tytułów Nintendo DS i Game Boy Advance.

Staw czoła tajemniczym lochom!

Obudź się w świecie Pokémonów i odkryj, że sam stałeś się jednym z nich! Zamieszkaj z innymi Pokémonami i wejdź z nimi w interakcje, w tętniącej życiem wiosce. Zaprzyjaźnij się z innymi, podejmuj różne misje, szukaj zagubionych Pokémonów i pomagaj tym, którzy znaleźli się w niebezpiecznych locha, a dzięki swojej ciężkiej pracy, odkryjesz co tak naprawdę kryje się, za Twoim trudnym położeniem.

Odkryjesz mnóstwo wspaniałych skarbów i staniesz w walce przeciwko swoim wrogom czyhającym w labiryntach. Ale bądź ostrożny - układ lochu zmienia się za każdym razem, gdy do niego wchodzisz. Chwila nieuwagi, utrata przytomności, a możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i przedmioty z ekwipunku swojej drużyny.

Drużyna rządzi!

Podczas misji stworzysz zespół ratunkowy, który uratuje świat przed klęskami żywiołowymi. To nie są żarty! Musisz zadbać o to, aby Twoja drużyna składa się z odpowiednich członków! Wykorzystaj doświadczenie zdobyte w bitwach, aby awansować drużynę, naucz ich nowych ruchów w celu wzmocnienia ofensywnego lub defensywnego i zaprzyjaźnij się z wieloma Pokémonami, by poszerzyć swoje strategie.

Gdzie jest Twój dom?!

Jeśli nie jesteś głęboko w lochu, odwiedź Pokémon Square, aby przygotować się do następnej wycieczki! Idź o krok dalej i uzyskaj przewagę w bitwie, łącząc poznane ruchy w sklepie Gulpin Link. Wzmocnij się, kupuj przydatne przedmioty i ruchy od Kecleonów. Możesz też zwiększyć swoje siły poprzez trening w Makuhita Dojo.

Jeśli stracisz przytomność w lochu, wszelkie pieniądze i przedmioty, które będziesz mieć ze sobą, zostaną utracone. Nie obawiaj się - wpłacając pieniądze w perskim banku Felicity i zostawiając przedmioty w Kangaskhan Storage, sprawisz, że będą one bezpieczne, a co więcej, przy każdej kolejnej wizycie możesz znów zabrać je sobą.

Dostępna bezpłatna wersja demo!

Skoro i tak już kusisz los, dlaczego nie weźmiesz udziału w teście osobowości przy użyciu darmowej wersji demo i nie dowiedziesz się, kim naprawdę możesz się stać! Twoje odpowiedzi określą, którym Pokémonem zostaniesz. Jeśli jednak nie będziesz zadowolony z wyniku, zawsze możesz samodzielnie wybrać postać, którą zagrasz.

Wypróbuj kilka pierwszych poziomów i przenieś swoje wyniki do pełnej wersji gry! Wersję próbną możesz pobrać ze strony Nintendo eShop na Nintendo Switch lub za pośrednictwem oficjalnej strony Nintendo UK.

Gdzie kupić?

W przypadku automatycznego pobierania, system musi być zaktualizowany i podłączony do Internetu z włączoną możliwością automatycznego pobierania. Do ukończenia pobierania konieczna jest również wystarczająca ilość miejsca.


Może ci się spodobać również:

16.11.2018

Pokémon: Let's Go, Pikachu!

16.11.2018

Pokémon: Let's Go, Eevee!

15.11.2019

Pokémon Sword

15.11.2019

Pokémon Shield

22.09.2017

Pokkén Tournament DX

29.03.2019

Yoshi's Crafted World

28.10.2017

Super Mario Odyssey

03.03.2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU