WarioWare:
Get It Together!

Już w sprzedaży

DZIAŁAJ SZYBKO ALBO PRZEGRAJ Z UŚMIECHEM!

Wahaha! Tęskniliście za mną? Wróciłem z większą ilością szalonych mikrogierek, a tym razem cała ekipa może zagrać. Zobaczcie sami! Wario i spółka powracają z szalonym mashupem wieloosobowych mikrogier w WarioWare: Get It Together! na Nintendo Switch.

Tym razem dwóch graczy może połączyć siły, aby wspólnie zmierzyć się z setkami szybkich i osobliwych mikrogier.* Niezależnie od tego, czy chodzi o wyrywanie włosów spod pachy, czy wyskakiwanie z worków na śmieci, będziesz potrzebował błyskawicznego refleksu, aby sprostać tym niecodziennym wyzwaniom!

WSKAKUJEMY DO GRY!

Cieszący się złą sławą projektant gier Wario i jego załoga zostali wessani do swojego najnowszego dzieła i będą potrzebowali twojej pomocy, aby w trybie Story Mode się z niego wydostać.

Wykorzystaj ich wyraźnie absurdalne zdolności, aby wziąć udział w niezliczonych mikrograch w pojedynkę, w kooperacji dla dwóch graczy na tej samej konsoli lub za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej*.

POZNAJ EKIPĘ!

Tym razem przejmujesz kontrolę bezpośrednio nad Wario i jego kumplami. Z ponad tuzinem różnych grywalnych postaci, z których każda ma swoje unikalne zdolności, sposób rozwiązania każdej mikrogry zależy wyłącznie od tego, kto zajmuje główne krzesło!

Wario

Sam główny bohater lata dookoła, używając swojego jetpacka. Może wykonać szybki skok do przodu, aby naładować przedmioty lub ominąć przeszkody.

WarioWare: Get It Together!

18-Volt

Ten kochający muzykę raper wystrzeliwuje płyty CD z czubka głowy, aby pokonywać mikrogry, używając przy tym specjalnych pierścieni do poruszania się.

WarioWare: Get It Together!

Mona

Jej bumerangiem można kierować precyzyjnie, ale latający skuter, na którym jeździ, jest nieco bardziej dziki, więc uważaj, dokąd zmierzasz!

WarioWare: Get It Together!

Dribble & Spitz

Każdy z tych taksówkarzy kochających sci-fi jest wyposażony w poręczną broń, ale Dribble strzela w prawo, a Spitz w lewo, więc aby wygrać, będą musieli współpracować.

WarioWare: Get It Together!

Dr. Crygor

Po części robot, po części szalony naukowiec, Dr. Crygor może pływać w dowolnym kierunku w celu zaliczenia tych mikrogier.

WarioWare: Get It Together!

I wiele innych...

RÓŻNORODNOŚĆ JEST PRZYPRAWĄ ŻYCIA

Po tym, jak poznasz zasady w Story Mode, w Variety Pack czeka na ciebie i twoich przyjaciół mnóstwo maniakalnych trybów:

Gotta Bounce (1-4 graczy)

Utrzymaj piłkę w powietrzu tak długo, jak to możliwe, ale uważaj - możesz ją trafić tylko wtedy, gdy pasuje do twojego koloru!

Daily Grind (1-4 graczy)

Zdobywaj kontrakty w drodze do biura WarioWare, unikając niebezpieczeństw i walcząc o najwyższy wynik w tym najbardziej szalonym dojeździe do pracy.

Duelius Maximus (1-2 graczy)

Stań do walki ramię w ramię, aby ukończyć jak najwięcej mikrogier. Przegrywa ten, komu pierwszemu skończą się życia!

Balloon Bang (2-4 graczy)

Na zmianę pokonuj mikrogry, podczas gdy twoi przeciwnicy wściekle nadmuchują balon - upewnij się tylko, że skończysz, zanim pęknie!

Rising Star (2-4 graczy)

Pracujcie razem, aby ukończyć mikrogry i zdobyć gwiazdki. Ale jeśli się nie postarasz, to twój kolega z drużyny zdobędzie gwiazdkę.

Friendless Battle (1 gracz)

Wybierz swoją postać i staw czoła niekończącemu się strumieniowi wrogów, aż zabraknie ci zdrowia. Jak długo wytrzymasz?

I wiele innych atrakcji!

WYMIESZAJ WSZYSTKO!

Sięgnij po chwałę w Pucharze Wario! Bierz udział w cotygodniowych wyzwaniach, w których każdy tydzień czekają na ciebie nowe i niepowtarzalne mikrogry. Zdobywaj punkty, aby odblokować nowe stylizacje dla swojej ekipy i pędź na szczyt globalnej tabeli liderów**.

WarioWare: Get It Together!

MASZ OCHOTĘ NA MAŁĄ DEGUSTACJĘ?

Zaspokój swój apetyt na mikrogry dzięki darmowemu demo WarioWare: Get It Together!. Możesz je pobrać z Nintendo eShop na swoim Nintendo Switch lub przez oficjalną stronę Nintendo UK - po prostu zaloguj się i naciśnij przycisk „Pobierz demo“!

WarioWare: Get It Together!

GDZIE KUPIĆ?

*Multiplayer wymaga jednego kompatybilnego kontrolera na gracza. Dodatkowe kontrolery (sprzedawane oddzielnie) mogą być wymagane.

**Wymagane członkostwo Nintendo Switch Online.


MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

05.10.2018

Super Mario Party

03.01.2020

Dr. Kawashima's Brain Training for Nintendo Switch

08.11.2019

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

05.06.2020

51 Worldwide Games

28.06.2019

Super Mario Maker 2

21.06.2018

Minecraft


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU