Xenoblade Chronicles 3

Już w sprzedaży

Walczymy, by przeżyć... i żyjemy, by walczyć

Przed nami zupełnie nowa przygoda RPG w grze Xenoblade Chronicles 3, która zostanie wydana na Nintendo Switch. Łącząc przyszłość Xenoblade ChroniclesXenoblade Chronicles 2, tytuł ten zabierze graczy do świata Aionios, zamieszkiwanego przez dwa wrogie narody.

Keves

Nacja, która opracowała technologię mechaniczną. Jej armie składają się z jednostek złożonych głównie z pojazdów bojowych. Wykorzystują one jednostki małych, mobilnych broni sterowane przez żołnierzy.

Agnus

Naród władający eterem, technologią magiczną. Ich wojska składają się z jednostek wyspecjalizowanych w wykorzystaniu eteru w pojedynkach i walczą za pomocą małych, mobilnych, autonomicznych broni wykorzystujących tę technologię.

Sześciu żołnierzy pochodzących z tych narodów łączy siły, by poznać prawdę kryjącą się za konfliktem i wyrusza do Swordmarch, krainy przeszytej gigantycznym mieczem.

Noah

Jeden z bohaterów gry Xenoblade Chronicles 3 i żołnierz Keves. Noah należy także do tak zwanych „off-seer”, którzy opłakują żołnierzy poległych na polu bitwy.

Lanz

Sojusznik Noaha władający wielkim mieczem, pełniącym jednocześnie funkcję tarczy.

Eunie

Przyjaciółka Noaha i Lanza z dzieciństwa, ma ostry język i nieokrzesany charakter. Specjalizuje się w leczeniu swoich sojuszników w walce.

Mio

Druga bohaterka tej historii, Mio, jest żołnierzem Agnus i tak jak Noah jest off-seer.

Taion

Taktyk, który walczy u boku Mio, wykorzystując swój spryt i spostrzegawczość.

Sena

Jest sojuszniczką Mio i Taiona. Pomimo drobnej postury, Sena dysponuje ogromną siłą fizyczną!

Do boju!

Podobnie jak w poprzednich grach z serii Xenoblade Chronicles, bitwy rozpoczynają się od bezpośredniego starcia z przeciwnikami w świecie zewnętrznym. Mając do dyspozycji sześć postaci, będziesz musiał wykorzystać mocne strony każdego z żołnierzy, biorąc pod uwagę ich położenie względem wroga. Postacie, z którymi zaprzyjaźnisz się w trakcie przygody, mogą również dołączyć do ciebie w walce, co dodatkowo zwiększy twoje możliwości strategiczne.

W miarę postępów w Aionios dostosuj swoją drużynę do własnych potrzeb, zmieniając klasy postaci, aby lepiej pasowały do danej sytuacji. Jeśli podczas bitwy zostaną spełnione pewne warunki, każda z głównych par: Noah i Mio, Lanz i Sena oraz Eunie i Taion może połączyć się w gigantyczną formę zwaną Ouroboros. Każdy Ouroboros ma swój własny potężny zestaw ruchów, a decyzja o tym, kiedy się przemienić, może być kluczem do wygrania bitwy!

Gdzie kupić?


Może ci się spodobać również:

01.12.2017

Xenoblade Chronicles 2

21.09.2018

Xenoblade: Torna - The Golden Country

29.05.2020

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

27.09.2017

Fire Emblem Warriors

26.07.2019

Fire Emblem: Three Houses

04.03.2022

Triangle Strategy


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU